IMG_0334

Relacja: Zaprojektowani 2015 – jednym słowem duże BRAWO!!!

W ubiegły weekend odbyła się druga już edycja Zaprojektowanych w Krakowie. Edycja bardzo udana, gdyż na targi, które odbyły się w Starej Zajezdni zawitały tłumy, czego można tylko pogratulować organizatorom! :-). Miasto Kraków może być dumne z tego wydarzenia, ponieważ na niego zasługuję w 100%.

Na targach wystawiało się około 100 wystawców, z przeróżnymi produktami od poduszek, przez kafelki (flizy dla krakowian :-) ), po lampy – każdy z pewnością znalazł coś dla siebie. Nie zabrakło również dużych firm takich jak KARE24.pl, Forum Designu czy Max-Fliz. Oprócz zakupów, również można było zasięgnąć porad odnośnie wystroju wnętrz od projektantów ze Szkoły Projektowania Wnętrz i Przestrzeni – co było fajnym elementem, z którego uczestnicy śmiało korzystali.

Jeśli Zaprojektowani będą nadal podążać w tym kierunku, zapewne w przyszłym roku będzie potrzebne wynajęcie większego miejsca na targi :-)

 

W ramach Zaprojektowanych wzięłam również udział w Warsztatach Fotograficznych prowadzonych przez RajchelArt , które odbyły się w salonie KOŁO – bardzo udane 3 godziny jak dla mnie, śmiało mogę powiedzieć, że żegnam się z opcją Auto na moim aparacie :-) Dużo informacji podstawowych, które pozwoliły zrozumieć opcje aparatu fotograficznego, wszytko przedstawione w bardzo prosty i zrozumiały sposób, a podczas części praktycznej indywidualne konsultacje. Duże dziękuję również dla firmy Olympus za udostępnienie sprzętu :-)

Kilka zdjęć dla was :-)

 

 

IMG_0322

 

IMG_0335

 

IMG_0336

 

IMG_0342

 

IMG_0348

 

IMG_0347

 

IMG_0346

 

IMG_0341

 

IMG_0344

 

IMG_0339

 

Please like & share:

Categories: Relacja, Wydarzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *